Balçova Çamaşırhane

Balçova Çamaşırhane

Balçova Çamaşırhane ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Balçova Çamaşırhane ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Balçova Çamaşırhane ihtiyacınız için bizi arayın, Balçova Çamaşırhane ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Balçova Çamaşırhane hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Balçova Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

Günlük kıyafetlerden, restaurant, cafe, bar, spor merkezleri, yurtlar, misafirhane ve işyerlerinizde bulunan işletmenize ait perde, masa örtüsü, runner, peçeteler, havlular, otel perde, nevresim, havlu, çarşaf ve daha pek çok tekstil malzemelerini son teknoloji kullanılan özel makinelerimizde, performans gücü yüksek deterjanlar ile yıkayıp, son teknoloji ile çalışan kurutma makinelerinde kurutularak ütülenip, tek kullanımlık naylon poşetlere düzgün bir şekilde katlanarak konulmakta ve ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Ayrıca takım elbise, mont, kaban ve pek çok tekstil ürünlerinin kuru temizlemesi de itina ile yapılmaktadır. Geçmeyen leke derdinize de son veriyoruz. Geçmeyen lekelerin üzerinde leke çalışması yapılarak, uygun deterjan ve yıkama programı seçimi ile lekeler çıkartılıp, uygun bir şekilde kurutulup ütülenerek sizlere ulaştırmaktayız.<strong>Balçova Çamaşırhane</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Balçova Çamaşırhane ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Balçova Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Balçova Çamaşırhane fiyatları nedir?

Balçova Çamaşırhane güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Balçova Çamaşırhane fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Balçova Çamaşırhane için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Balçova Çamaşırhane ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Balçova Çamaşırhane hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Balçova Çamaşırhane ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Balçova Çamaşırhane için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Balçova Çamaşırhane iletişim
  • Balçova Çamaşırhane telefon
  • Balçova Çamaşırhane fiyatı
  • Balçova Çamaşırhane ücreti
  • Balçova Çamaşırhane telefon
  • Balçova Çamaşırhane yapanlar
  • Balçova Çamaşırhane yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme