Balçova Perde Yıkama

Balçova Perde Yıkama

Balçova Perde Yıkama ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Balçova Perde Yıkama ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Balçova Perde Yıkama ihtiyacınız için bizi arayın, Balçova Perde Yıkama ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Balçova Perde Yıkama Hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Balçova Perde Yıkama ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

İzmir'de her türlü perdeleriniz (stor, zebra, tül, ipek, keten, vb.) profesyonelce temizlenmektedir. Perde temizleme zahmetine girmemiş ve perde yıkamaya harcayacağınız zamanınız size kalmış olur. Perdelerinizi % 100 garanti ile kaliteden ödün vermeden yıkıyoruz. Adana'nın her köşesine servisimiz vardır.

Perde yıkama işi evlerimizde hem zor hem de çok sıkıcıdır. Yerlerinden sökmesi problem, yıkaması ütülemesi ayrı bir problemdir. Bu kadar eziyete rağmen yine de istediğimiz gibi bir temizlik olmamış, onca zamanımız boşa harcanmış olur.

Dikkat edimesi gereken çok önemli bir detay ise günümüzde bir çok perde kumaşının yıkanmaması gerektiğidir. Pahalı ve çok kaliteli perde kumaşları ( ipek, keten, tafta, kadife, özel üretim kumaşlar ) hatalı yıkanması durumunda bozulmaktadır. Perdelerinizi yıkamadan önce üzerinde dikili olan etiketlerdeki temizleme tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.<strong>Balçova Perde Yıkama</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Balçova Perde Yıkama ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Balçova Perde Yıkama ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Balçova Perde Yıkama fiyatları nedir?

Balçova Perde Yıkama güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Balçova Perde Yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Balçova Perde Yıkama için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Balçova Perde Yıkama ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Balçova Perde Yıkama hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Balçova Perde Yıkama ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Balçova Perde Yıkama için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Balçova Perde Yıkama iletişim
  • Balçova Perde Yıkama telefon
  • Balçova Perde Yıkama fiyatı
  • Balçova Perde Yıkama ücreti
  • Balçova Perde Yıkama telefon
  • Balçova Perde Yıkama yapanlar
  • Balçova Perde Yıkama yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme