Güzelbahçe

Güzelbahçe Çamaşırhane

Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyacınız için bizi arayın, Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Güzelbahçe Çamaşırhane hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

Günlük kıyafetlerden, restaurant, cafe, bar, spor merkezleri, yurtlar, misafirhane ve işyerlerinizde bulunan işletmenize ait perde, masa örtüsü, runner, peçeteler, havlular, otel perde, nevresim, havlu, çarşaf ve daha pek çok tekstil malzemelerini son teknoloji kullanılan özel makinelerimizde, performans gücü yüksek deterjanlar ile yıkayıp, son teknoloji ile çalışan kurutma makinelerinde kurutularak ütülenip, tek kullanımlık naylon poşetlere düzgün bir şekilde katlanarak konulmakta ve ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Ayrıca takım elbise, mont, kaban ve pek çok tekstil ürünlerinin kuru temizlemesi de itina ile yapılmaktadır. Geçmeyen leke derdinize de son veriyoruz. Geçmeyen lekelerin üzerinde leke çalışması yapılarak, uygun deterjan ve yıkama programı seçimi ile lekeler çıkartılıp, uygun bir şekilde kurutulup ütülenerek sizlere ulaştırmaktayız.<strong>Güzelbahçe Çamaşırhane</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Güzelbahçe Çamaşırhane fiyatları nedir?

Güzelbahçe Çamaşırhane güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Güzelbahçe Çamaşırhane fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güzelbahçe Çamaşırhane için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Güzelbahçe Çamaşırhane hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Güzelbahçe Çamaşırhane ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Güzelbahçe Çamaşırhane için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Güzelbahçe Çamaşırhane iletişim
  • Güzelbahçe Çamaşırhane telefon
  • Güzelbahçe Çamaşırhane fiyatı
  • Güzelbahçe Çamaşırhane ücreti
  • Güzelbahçe Çamaşırhane telefon
  • Güzelbahçe Çamaşırhane yapanlar
  • Güzelbahçe Çamaşırhane yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme