İzmir Göztepe

İzmir Göztepe Kuru Temizleme

İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyacınız için bizi arayın, İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


İzmir Göztepe Kuru Temizleme hizmeti sunuyoruz. İzmir Göztepe Kuru Temizleme Hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyaçlarınız için hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.

Giysiler ve Tekstil Ürünleri için Kuru Temizlemenin Önemi
Kuru Temizleme işleminin ana işlevi; ıslak temizlemeyle zarar gören kumaş dokularını yıpratmayarak uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır.
Ayrıca sık kuru temizleme yapılması, giysilere zamanla yerleşerek kumaş liflerine nüfus eden ve zımpara gibi aşındırıcı etkisi olan kirleri ve pisliği çıkararak giysilerin yeni alınmış gibi bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur.  

Acr Dry'da Kuru Temizleme Yaptırmanın Faydaları
- Kumaşın aşınmasına neden olan kiri çıkararak giysilerin ömrünü uzatır.
- Farklı lekeler, uzman leke çıkartma teknisyenlerinin kullandığı lekenin niteliğine göre profesyonel yöntemlerle temizlenir.
- Sık sık kuru temizleme yapılması kumaşta oluşan oksitlenme ve sararmaya yol açan lekerlerin çıkarılmasını sağlar.
- Kuru Temizleme yapılması giysilerinizin ve tekstillerinizin çekmesine, renk kaybına, doku ve apre değişikliğine uğratmaksızın ilk günkü durumuna getirmeye yardımcı olur.
- Kuru Temizleme yaptırmanız astarlı giysilerinizi, tekstilllerinizi elde ve makinada yıkamanız sonucu oluşacak deformeleri ortadan kaldırır.
- Deri, deri ürünleri, kürk, ipek dokumalı tekstiller, yün karışımlı giysiler, keten ve aksesuarlı kumaş ve giysilerde Hidrokarbon sistemi kullanılarak mevcut lekeler hızlı şekilde tekstilden uzaklaştırılır.<strong>İzmir Göztepe Kuru Temizleme</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

İzmir Göztepe Kuru Temizleme fiyatları nedir?

İzmir Göztepe Kuru Temizleme güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp İzmir Göztepe Kuru Temizleme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Göztepe Kuru Temizleme için nasıl hemen hizmet alabilirim?

İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. İzmir Göztepe Kuru Temizleme hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

İzmir Göztepe Kuru Temizleme ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

İzmir Göztepe Kuru Temizleme için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • İzmir Göztepe Kuru Temizleme iletişim
  • İzmir Göztepe Kuru Temizleme telefon
  • İzmir Göztepe Kuru Temizleme fiyatı
  • İzmir Göztepe Kuru Temizleme ücreti
  • İzmir Göztepe Kuru Temizleme telefon
  • İzmir Göztepe Kuru Temizleme yapanlar
  • İzmir Göztepe Kuru Temizleme yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme