İzmir Hatay

İzmir Hatay Çamaşırhane

İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyacınız için bizi arayın, İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


İzmir Hatay Çamaşırhane hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

Günlük kıyafetlerden, restaurant, cafe, bar, spor merkezleri, yurtlar, misafirhane ve işyerlerinizde bulunan işletmenize ait perde, masa örtüsü, runner, peçeteler, havlular, otel perde, nevresim, havlu, çarşaf ve daha pek çok tekstil malzemelerini son teknoloji kullanılan özel makinelerimizde, performans gücü yüksek deterjanlar ile yıkayıp, son teknoloji ile çalışan kurutma makinelerinde kurutularak ütülenip, tek kullanımlık naylon poşetlere düzgün bir şekilde katlanarak konulmakta ve ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Ayrıca takım elbise, mont, kaban ve pek çok tekstil ürünlerinin kuru temizlemesi de itina ile yapılmaktadır. Geçmeyen leke derdinize de son veriyoruz. Geçmeyen lekelerin üzerinde leke çalışması yapılarak, uygun deterjan ve yıkama programı seçimi ile lekeler çıkartılıp, uygun bir şekilde kurutulup ütülenerek sizlere ulaştırmaktayız.<strong>İzmir Hatay Çamaşırhane</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

İzmir Hatay Çamaşırhane fiyatları nedir?

İzmir Hatay Çamaşırhane güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp İzmir Hatay Çamaşırhane fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İzmir Hatay Çamaşırhane için nasıl hemen hizmet alabilirim?

İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. İzmir Hatay Çamaşırhane hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

İzmir Hatay Çamaşırhane ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

İzmir Hatay Çamaşırhane için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • İzmir Hatay Çamaşırhane iletişim
  • İzmir Hatay Çamaşırhane telefon
  • İzmir Hatay Çamaşırhane fiyatı
  • İzmir Hatay Çamaşırhane ücreti
  • İzmir Hatay Çamaşırhane telefon
  • İzmir Hatay Çamaşırhane yapanlar
  • İzmir Hatay Çamaşırhane yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme