Narlıdere

Narlıdere Çamaşırhane

Narlıdere Çamaşırhane ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Narlıdere Çamaşırhane ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Narlıdere Çamaşırhane ihtiyacınız için bizi arayın, Narlıdere Çamaşırhane ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Narlıdere Çamaşırhane hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Narlıdere Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

Günlük kıyafetlerden, restaurant, cafe, bar, spor merkezleri, yurtlar, misafirhane ve işyerlerinizde bulunan işletmenize ait perde, masa örtüsü, runner, peçeteler, havlular, otel perde, nevresim, havlu, çarşaf ve daha pek çok tekstil malzemelerini son teknoloji kullanılan özel makinelerimizde, performans gücü yüksek deterjanlar ile yıkayıp, son teknoloji ile çalışan kurutma makinelerinde kurutularak ütülenip, tek kullanımlık naylon poşetlere düzgün bir şekilde katlanarak konulmakta ve ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Ayrıca takım elbise, mont, kaban ve pek çok tekstil ürünlerinin kuru temizlemesi de itina ile yapılmaktadır. Geçmeyen leke derdinize de son veriyoruz. Geçmeyen lekelerin üzerinde leke çalışması yapılarak, uygun deterjan ve yıkama programı seçimi ile lekeler çıkartılıp, uygun bir şekilde kurutulup ütülenerek sizlere ulaştırmaktayız.<strong>Narlıdere Çamaşırhane</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Narlıdere Çamaşırhane ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Narlıdere Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Narlıdere Çamaşırhane fiyatları nedir?

Narlıdere Çamaşırhane güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Narlıdere Çamaşırhane fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Narlıdere Çamaşırhane için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Narlıdere Çamaşırhane ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Narlıdere Çamaşırhane hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Narlıdere Çamaşırhane ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Narlıdere Çamaşırhane için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Narlıdere Çamaşırhane iletişim
  • Narlıdere Çamaşırhane telefon
  • Narlıdere Çamaşırhane fiyatı
  • Narlıdere Çamaşırhane ücreti
  • Narlıdere Çamaşırhane telefon
  • Narlıdere Çamaşırhane yapanlar
  • Narlıdere Çamaşırhane yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme