Narlıdere

Narlıdere Perde Yıkama

Narlıdere Perde Yıkama ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Narlıdere Perde Yıkama ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Narlıdere Perde Yıkama ihtiyacınız için bizi arayın, Narlıdere Perde Yıkama ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Narlıdere Perde Yıkama Hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Narlıdere Perde Yıkama ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

İzmir'de her türlü perdeleriniz (stor, zebra, tül, ipek, keten, vb.) profesyonelce temizlenmektedir. Perde temizleme zahmetine girmemiş ve perde yıkamaya harcayacağınız zamanınız size kalmış olur. Perdelerinizi % 100 garanti ile kaliteden ödün vermeden yıkıyoruz. Adana'nın her köşesine servisimiz vardır.

Perde yıkama işi evlerimizde hem zor hem de çok sıkıcıdır. Yerlerinden sökmesi problem, yıkaması ütülemesi ayrı bir problemdir. Bu kadar eziyete rağmen yine de istediğimiz gibi bir temizlik olmamış, onca zamanımız boşa harcanmış olur.

Dikkat edimesi gereken çok önemli bir detay ise günümüzde bir çok perde kumaşının yıkanmaması gerektiğidir. Pahalı ve çok kaliteli perde kumaşları ( ipek, keten, tafta, kadife, özel üretim kumaşlar ) hatalı yıkanması durumunda bozulmaktadır. Perdelerinizi yıkamadan önce üzerinde dikili olan etiketlerdeki temizleme tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.<strong>Narlıdere Perde Yıkama</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Narlıdere Perde Yıkama ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Narlıdere Perde Yıkama ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Narlıdere Perde Yıkama fiyatları nedir?

Narlıdere Perde Yıkama güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Narlıdere Perde Yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Narlıdere Perde Yıkama için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Narlıdere Perde Yıkama ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Narlıdere Perde Yıkama hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Narlıdere Perde Yıkama ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Narlıdere Perde Yıkama için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Narlıdere Perde Yıkama iletişim
  • Narlıdere Perde Yıkama telefon
  • Narlıdere Perde Yıkama fiyatı
  • Narlıdere Perde Yıkama ücreti
  • Narlıdere Perde Yıkama telefon
  • Narlıdere Perde Yıkama yapanlar
  • Narlıdere Perde Yıkama yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme