Üçyol

Üçyol Çamaşırhane

Üçyol Çamaşırhane ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Üçyol Çamaşırhane ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Üçyol Çamaşırhane ihtiyacınız için bizi arayın, Üçyol Çamaşırhane ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Üçyol Çamaşırhane hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Üçyol Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

Günlük kıyafetlerden, restaurant, cafe, bar, spor merkezleri, yurtlar, misafirhane ve işyerlerinizde bulunan işletmenize ait perde, masa örtüsü, runner, peçeteler, havlular, otel perde, nevresim, havlu, çarşaf ve daha pek çok tekstil malzemelerini son teknoloji kullanılan özel makinelerimizde, performans gücü yüksek deterjanlar ile yıkayıp, son teknoloji ile çalışan kurutma makinelerinde kurutularak ütülenip, tek kullanımlık naylon poşetlere düzgün bir şekilde katlanarak konulmakta ve ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Ayrıca takım elbise, mont, kaban ve pek çok tekstil ürünlerinin kuru temizlemesi de itina ile yapılmaktadır. Geçmeyen leke derdinize de son veriyoruz. Geçmeyen lekelerin üzerinde leke çalışması yapılarak, uygun deterjan ve yıkama programı seçimi ile lekeler çıkartılıp, uygun bir şekilde kurutulup ütülenerek sizlere ulaştırmaktayız.<strong>Üçyol Çamaşırhane</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Üçyol Çamaşırhane ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Üçyol Çamaşırhane ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Üçyol Çamaşırhane fiyatları nedir?

Üçyol Çamaşırhane güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Üçyol Çamaşırhane fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üçyol Çamaşırhane için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Üçyol Çamaşırhane ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Üçyol Çamaşırhane hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Üçyol Çamaşırhane ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Üçyol Çamaşırhane için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Üçyol Çamaşırhane iletişim
  • Üçyol Çamaşırhane telefon
  • Üçyol Çamaşırhane fiyatı
  • Üçyol Çamaşırhane ücreti
  • Üçyol Çamaşırhane telefon
  • Üçyol Çamaşırhane yapanlar
  • Üçyol Çamaşırhane yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme