Üçyol

Üçyol Perde Yıkama

Üçyol Perde Yıkama ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Üçyol Perde Yıkama ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Üçyol Perde Yıkama ihtiyacınız için bizi arayın, Üçyol Perde Yıkama ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Üçyol Perde Yıkama Hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Üçyol Perde Yıkama ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

İzmir'de her türlü perdeleriniz (stor, zebra, tül, ipek, keten, vb.) profesyonelce temizlenmektedir. Perde temizleme zahmetine girmemiş ve perde yıkamaya harcayacağınız zamanınız size kalmış olur. Perdelerinizi % 100 garanti ile kaliteden ödün vermeden yıkıyoruz. Adana'nın her köşesine servisimiz vardır.

Perde yıkama işi evlerimizde hem zor hem de çok sıkıcıdır. Yerlerinden sökmesi problem, yıkaması ütülemesi ayrı bir problemdir. Bu kadar eziyete rağmen yine de istediğimiz gibi bir temizlik olmamış, onca zamanımız boşa harcanmış olur.

Dikkat edimesi gereken çok önemli bir detay ise günümüzde bir çok perde kumaşının yıkanmaması gerektiğidir. Pahalı ve çok kaliteli perde kumaşları ( ipek, keten, tafta, kadife, özel üretim kumaşlar ) hatalı yıkanması durumunda bozulmaktadır. Perdelerinizi yıkamadan önce üzerinde dikili olan etiketlerdeki temizleme tavsiyelerine dikkat etmeniz gerekmektedir.<strong>Üçyol Perde Yıkama</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Üçyol Perde Yıkama ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Üçyol Perde Yıkama ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Üçyol Perde Yıkama fiyatları nedir?

Üçyol Perde Yıkama güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Üçyol Perde Yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üçyol Perde Yıkama için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Üçyol Perde Yıkama ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Üçyol Perde Yıkama hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Üçyol Perde Yıkama ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Üçyol Perde Yıkama için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Üçyol Perde Yıkama iletişim
  • Üçyol Perde Yıkama telefon
  • Üçyol Perde Yıkama fiyatı
  • Üçyol Perde Yıkama ücreti
  • Üçyol Perde Yıkama telefon
  • Üçyol Perde Yıkama yapanlar
  • Üçyol Perde Yıkama yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme