Urla

Urla Kuru Temizleme

Urla Kuru Temizleme ihtiyacınız için hizmetinizdeyiz. Urla Kuru Temizleme ihtiyacınız için size hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle hizmet sunuyoruz. Urla Kuru Temizleme ihtiyacınız için bizi arayın, Urla Kuru Temizleme ihtiyacınız için size en iyi hizmeti, hemen ve en ekonomik şekilde sunalım.

ACR DRY
0544 538 16 14


Urla Kuru Temizleme hizmeti sunuyoruz. Urla Kuru Temizleme Hizmetimizi sizlere ekonomik fiyatlar ve evinize ücretsiz servis yöntemi ile sunuyoruz. Urla Kuru Temizleme ihtiyaçlarınız için sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın, Urla Kuru Temizleme ihtiyaçlarınız için hemen yardımcı olalım.

0 232 999 67 99 veya 0 544 538 16 14

Kuru temizleme, ismine rağmen kuru olarak yapılan bir işlem değildir. Yapılan temizleme işleminin kuru olarak tanımlanması işlem sırasında kullanılan sıvıların neredeyse hiç su içermemesinden kaynaklanır.

Giysiler ve Tekstil Ürünleri için Kuru Temizlemenin Önemi
Kuru Temizleme işleminin ana işlevi; ıslak temizlemeyle zarar gören kumaş dokularını yıpratmayarak uzun ömürlü olmalarını sağlamaktır.
Ayrıca sık kuru temizleme yapılması, giysilere zamanla yerleşerek kumaş liflerine nüfus eden ve zımpara gibi aşındırıcı etkisi olan kirleri ve pisliği çıkararak giysilerin yeni alınmış gibi bir görüntüye sahip olmasına yardımcı olur.  

Acr Dry'da Kuru Temizleme Yaptırmanın Faydaları
- Kumaşın aşınmasına neden olan kiri çıkararak giysilerin ömrünü uzatır.
- Farklı lekeler, uzman leke çıkartma teknisyenlerinin kullandığı lekenin niteliğine göre profesyonel yöntemlerle temizlenir.
- Sık sık kuru temizleme yapılması kumaşta oluşan oksitlenme ve sararmaya yol açan lekerlerin çıkarılmasını sağlar.
- Kuru Temizleme yapılması giysilerinizin ve tekstillerinizin çekmesine, renk kaybına, doku ve apre değişikliğine uğratmaksızın ilk günkü durumuna getirmeye yardımcı olur.
- Kuru Temizleme yaptırmanız astarlı giysilerinizi, tekstilllerinizi elde ve makinada yıkamanız sonucu oluşacak deformeleri ortadan kaldırır.
- Deri, deri ürünleri, kürk, ipek dokumalı tekstiller, yün karışımlı giysiler, keten ve aksesuarlı kumaş ve giysilerde Hidrokarbon sistemi kullanılarak mevcut lekeler hızlı şekilde tekstilden uzaklaştırılır.<strong>Urla Kuru Temizleme</strong> Hizmetimiz Hakkında Sık Sorulanlar

Urla Kuru Temizleme ihtiyacım var, size nasıl ulaşabilirim?

Urla Kuru Temizleme ihtiyaçlarınız için bizi 0544 538 16 14 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.

Urla Kuru Temizleme fiyatları nedir?

Urla Kuru Temizleme güncel fiyatları için bizi 0544 538 16 14 nolu telefon numaramızdan arayıp Urla Kuru Temizleme fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Urla Kuru Temizleme için nasıl hemen hizmet alabilirim?

Urla Kuru Temizleme ihtiyacınız için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz. Urla Kuru Temizleme hizmetimizi hızlı, ekonomik ve kaliteli işçilikle sunuyoruz. 0544 538 16 14

Urla Kuru Temizleme ihtiyacım var, telefon Numaranız Nedir?

Urla Kuru Temizleme için Telefon Numaramız; 0544 538 16 14'dür.

  • Urla Kuru Temizleme iletişim
  • Urla Kuru Temizleme telefon
  • Urla Kuru Temizleme fiyatı
  • Urla Kuru Temizleme ücreti
  • Urla Kuru Temizleme telefon
  • Urla Kuru Temizleme yapanlar
  • Urla Kuru Temizleme yapan firmalar
© 2018 Acr Dry Kuru Temizleme